BAYİLİKLER

Çimsa, 6 çimento fabrikası, 41 hazır beton tesisi ve yurt dışında bulunan 7 çimento terminali ile bugün dünyanın en önemli üç markasından biri...

Siz de uluslarlarası saygın çimento ve hazır beton kullanıcıları gibi Çimsa’ya güvenebilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Hy-Tech Thermal Solutions Firması, her türlü ısı, su, ses, yangın rutubet ve pasa karşı, NASA teknolojisi ile üretilen ve üstün etkinlikte yalıtım sağlayan katkı maddesinin ilavesi ile elde edilmiş çok geniş bir ürün yelpazeli boya ve kaplama malzemesi üretmektedir.

Detaylı Bilgi

Schüco; enerji tasarruflu binalar için kapı, pencere ve cepheler üreten dünya çapında bir lider bir firmadır. Şirket; pencere, kapı ve cephe sistem çözümlerinde global bir uzman durumundadır. Bir metal işleme şirketi olarak 1951 yılında kurulan Schüco, 1976 yılında PVC kapı pencere üretime başlamıştır. 1997 yılında Haan’da bulunan fabrikaya ek olarak Weissenfels’de de modern bir fabrika kurarak PVC kapı pencereler konusunda global bir lider pozisyonuna gelmiştir. Schüco bugün 5.000 'den fazla çalışanı ve 78 ülkede 12.000 iş ortağı ile bir sistem tedarikçisi olarak faaliyet göstermektedir. Modern PVC pencere ve alüminyum cephe sistem çözümlerinin yanı sıra Schüco; mimarlar, planlamacılar, yatırımcılar ve bireysel müşteriler için projeye ve kişiye özel danışmanlık ve destek hizmetleri sunmaktadır.

Detaylı Bilgi